НОВИНИ

Учениците от 3а клас на посещение в Българската Национална Телевизия

През последните дни от учебната година учениците от 3. а клас, заедно с г-жа Беева и г-жа Цветанова, работиха с голямо желание по проекта „Да бъдем добри!“.
Четоха стихове и крилати мисли за добротата, писаха съчинения, рисуваха и пяха.
Децата осъзнаха, че добротата е онази човешка добродетел, която се изразява в искрено състрадание, щедрост и загриженост към другите. Тя не изисква някакви огромни жестове, а се крие в ежедневните малки постъпки- топла усмивка, изслушване или протегната ръка. Добротата изгражда доверие, тя ни сплотява и ни прави щастливи.
На 27.05.2026 г. третокласниците посетиха Българската национална телевизия. С неописуемо вълнение разглеждаха различните студия и се вживяваха в ролята на водещи.
Учениците от 3.а клас подариха на БНТ рисунка на тема “ Да бъдем добри!“, с която пренесоха посланието за добротата и там.