Новини
Обръщение към гражданите от район „Връбница“
Уважаеми съграждани,
Във връзка със зачестилите вандалски прояви в двора на училището – унищожаване на кошчета за боклук, на фасадата на сградата и стълбището, на растителността в двора, счупени баскетболни кошове, силната чалга музика вечерно време, хвърлянето на бомбички, чувалите с боклук от бирени шишета, фасове и чипсове, саморазправата между родителите, карането на мощни електрически тротинетки, разходките на кучета –
се налага дворът на 61 ОУ да се заключва след приключване на учебните часове.
Искрено се надявам да проявите разбиране, защото мисля, че заедно искаме нашето, квартално училище, едно от най-старите училища на територията на Столична община, да не се превръща в място за развитие на хулигански прояви, за да могат нашите деца да учат в едно хубаво, чисто и подредено училище. За целта всички трябва да го опазваме и заедно да работим за неговото развитие, в полза на всички деца в квартала.
От Ръководството на 61 ОУ