НОВИНИ

Обръщение към гражданите от район „Връбница“

        Уважаеми съграждани,

       Във връзка със зачестилите вандалски прояви в двора на училището – унищожаване на кошчета за боклук, на фасадата на сградата и стълбището, на растителността в двора, счупени баскетболни кошове, силната чалга музика вечерно време, хвърлянето на бомбички, чувалите с боклук от бирени шишета, фасове и чипсове, саморазправата  между родителите, карането  на мощни електрически тротинетки,  разходките  на кучета –

       се налага дворът на 61 ОУ да се заключва след приключване на учебните часове.

       Искрено се надявам да проявите разбиране, защото мисля, че заедно искаме нашето, квартално училище, едно от най-старите училища на територията на Столична община, да не се превръща в място за развитие на хулигански прояви, за да могат нашите деца да учат в едно хубаво, чисто и подредено училище. За целта всички трябва да го опазваме и заедно да работим за неговото развитие, в  полза на всички деца в квартала.

                    

                                                                                            От Ръководството на  61 ОУ