НОВИНИ

Ръководството и учениците от 1а клас благодари сърдечно на своите родители, които изработиха и поставиха дъска в „Зелената класна стая“ на училището. Благодарение на тяхната ангажираност и всеотдайност часовете на открито ще бъдат още по-интересни и ползотворни за всички ученици в 61 ОУ.